| GiiaaBăă a întrebat:

In The Vampire Diaries (serialul nu cartile) are cineva idee ce se va intampla in ultimul episod din sezonul 3 (episodul 22)? Adica, Elena si Damon vor fi impreuna, sau Elena ramane cu Stefan? Am auzit ca in ultimul episod, Damon si Elena vor fi impreuna si se vor culca impreuna :X:X:X. Apoi va urma si sezonul 4, si vor fi tot impreuna si Elena devine vampir. Spuneti-mi tot ce stiti plzz :X
Acesta este un raspuns care l-a dat un baiat la o intrebare despre asta:
Daca nu ati vazut asta nu inseamna ca nu puteti afla mai devreme.Ei vor fi impreuna incepand cu sezonul 3 cam pe lamijloc pana in sezonul 5. ei chiar au marturisit asta la un interviu.Se va intampla astfelbig grinaemon se va duce la katherine crezand ca este Elena.Ea se comporta ca si cum ar fi Elena dar daemon pana la urma isi da seama. Apoi apare Elena. Daemon credea ca este Katherine asa ca o va lua in brate o va saruta si ia il va opri pe la mijlocul sarutului.Cand daemon afla ca era Elena isi cere scuze pentru sentimentele pe care nu si le mai poate controla. Elena ii spune sa nu mai inchida sentimentele in el si il saruta cu passiune. Apoi se vor culca impreuna si vor ramane neseparati si foarte indragostiti.

Răspuns Câştigător
| kkkk a răspuns:

Damon ramana cu Elena, bineinteles love struck:X, e adevarat ca el se va duce la Katherine, dar nu se va intampla mare lucru oh go on. oricum ei vor fi impreuna si asta e cel mai important.love struck

6 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Uite ce se va intampla in episodul 22 Determinat de a proteja pe sora lui, Jeremy face o decizie care va schimba totul. În realitatea dură a situaţiei actuale, Elena tanjeste dupa vremurile mai simple din viaţa ei atunci când părinţii ei, Grayson şi Miranda, şi mătuşa Jenna erau încă în viaţă şi de preocupările ei cel mai mare a fost relaţia ei cu Matt. Stefan si Damon lăsa Mystic Falls împreună pe o misiune, dar în curând împărţite atunci când Elena are nevoie de unul dintre ei. Caroline şi Tyler sunt forţaţi să ia o decizie de viaţă schimbare. În cele din urmă, Bonnie face un pact secret, care are consecinţe sfîşietoare.

| kkkk a răspuns:

Thanks.:*:*

| Clauvdgg a răspuns:

Si eu vreau sa ramana cu Damon love strucklove strucklove strucklove struck

| GiiaaBăă explică (pentru Clauvdgg):

:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

| nikoleta12 a răspuns:

Am văzut ultimul episod din sezonul 3 și am rămas paf. Nu mă așteptam la așa ceva. Bun să recapitulăm anumite lucruri. În ultimul episod cu numărul 22, se întâmplă următoarele :

Klaus va să zică cică ar muri ( dar nu moare din cauza lui Bonnie pentru că trimite sufletul său în corpul lui Tyler ).
Elena îl alege pe Stefan în dauna lui Daemon, într-un final.
Rick moare, dar devine fantomă.
Elena moare pentru că Stefan îl salvează pe Matt.
Și surpriză, Elena devine vampir
Bun astea fiind spuse, vă zic de pe acum, sezonul 4 începe în septembrie și iată ce ar putea să se întâmple :

Elena după ce devine vampir, toată hipnoza dispare. Astfel își va aminti faptul că l-a întâlnit pe Daemon înaintea lui Stefan. Dacă ne uităm la ultimul episod, vedem că alegerea ei a fost luată din cauza faptului că, primul pe care l-a întâlnit a fost Stefan. Elena a fost constrânsă de Daemon să uite întâlnirea lor, tocmai ca să își trăiască viața.
Va fi interesant să o urmărim pe Elena adaptându-se vieții de vampir. Prima dată când se va hrăni cu sânge uman, prima luptă, pentru că să nu uităm, Klaus a "murit" iar frații lui vor răzbunare! Deci ținta lor va fi cu siguranță Elena!
Conflictul între Stefan și Daemon se va accentua. Și zic asta pentru că Stefan până la urmă a lăsat-o pe Elena să se înece în dauna lui Matt. Să vedem ce părere o să aibă Daemon când va afla că fratele lui mai mic a lăsat-o pe Elena să devină vampir.
Toți vor realiza că, Klaus este în viață în trupul lui Tyler. Deci pentru fanii cuplului Caroline – Klaus, orice moment de dragoste dintre Tyler și Caroline va fi de fapt Caroline și Klaus.
Cred că în The Vampire Diaries sezonul 4 vom afla și dacă Tyler a supraviețuit schimbului dintre trupul lui Klaus și el.

| iulifresh a răspuns:

Elena va deveni vampir din cauza Rebekai. Elena ramana cu Stefan dar pentru putin timp din cauza ca Elena isi schimba atitudinea devenind Vampir