| Br3aDnBuTTeR a întrebat:

Intrebare pentru facii Naruto Shippuden! Sunt mai multe intrebari asa ca facii Naruto va rog raspundeti.

1. Vreau episoadele de la Naruto Shippuden, episoadele 283in sus! Daca raspundeti youtube dati si linkul pentru ca eu nu gasesc.

2. As dori Seriile TREI, PATRU si CINCI, nu conteaza in ce limba e ( orice limba si japoneza ). Daca raspundeti youtube dati si un link.

3. Unde pot gasi un joc Naruto shippuden pe calculator, si sa se gaseasca usor.

Nu dati site-uri unde pot viziona Naruto Shippuden ( seria a doua ) cu episoadele sub 282, pentru ca le-am vazut pe anime kage!
http://anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/
Numele meu este xDJxAPx, dar daca imi lasati un comentariu spuneti-mi BnB sau bread!

~~~~~Bye-Bye!~~~~~

6 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

OK, BnB sau bread sau cum ti-o fi nickname-ul.

In primul rand am o intrebare foarte importanta pentru tine.
Tu esti fan\a anime-ului "Naruto"\ "Naruto Shippuden"? Deoarece nu se vede nici macar ca urmaresti anime-uri.

Revenind la intrebarile tale.

1. Pei este normal sa nu gasesti episodul 283. Deoarece apare saptamana viitoare in Japonia.

2. Nici macar nu s-a terminat seria a doua.

3. Jocuri "Naruto" "Naruto Shippuden" sunt doar pentru console.

Raspuns suplimentar.
4. Fansubul anime.kage.ro este la zi cu episoadele din "Naruto Shippuden" si cu capitolele din manga. Iar daca ai urmarit episoadele pe toate 282, atunci foarte bine, ai rabdare.

Extra.
Ai grija la limbaj gen
"Daca raspundeti youtube dati si un link.";
"...si sa se gaseasca usor";
"Nu dati site-uri unde pot viziona Naruto Shippuden... pentru ca le-am vazut pe anime kage!".
Deoarece nu nu este nimeni obligat sa-ti dea mura-n gura si userii de pe TPU nu-ti sunt tie slugi si sa le ordoni "ca nu vreau aia" "ca vreau aia".
Plus, ca nu faci febra la degete sau ti se unghiuta daca tastezi mai mult.

P.S. Poate am fost ceva mai dur si o sa-mi iau o gramada de injuraturi.Dar o meriti.A, si sunt sigur ca multi useri TPU imi dau dreptate la cele spuse.

~~~~~Bye-Bye!~~~~~

| Never4ever a răspuns (pentru ryuu):

Da ai dreptate da nici nu stie ce vorbeste. Daca ar fi fost fan al animeul-ui ar fi stiu aceste detalii pe care i le-ai dat tu.

| ryuu a răspuns (pentru Never4ever):

Dar nu neaparat sa fi fost fan\a "Naruto", daca esti pasionat adevarat de anime-uri este imposibil sa nu stii asemenea detalii. straight face

| Never4ever a răspuns (pentru ryuu):

Da...

Răspuns utilizator avertizat
| ryuu a răspuns (pentru Br3aDnBuTTeR):

Salut!

Te rog sa-mi spui sursa de unde ai aceste informatii:
"In japonia deja a aparut seria a cincea"
"Tot ce stiu e ca a treia serie se numeste Naruto Akippuden"

Si ce vrei sa spui prin "...am cautat foarte mult sa gasesc macar 1episod in japoneza..."?

P.S. Sper ca sursele tale nu sunt forum-uri, site-uri de socializare, blog-uri, etc.
Toate cele bune!