| Ioan_Dinus_1997 a întrebat:

SALL TPU ma numesc lucian ioan caut o persoana caruia sa ii placa jocul si serialul bakugan haide-ti sa ne imprietenim pe facebook sau pe mess sisu_ioan@yahoo.com este adresa mea de mess iar de facebok ioan lucian dinus va multumesc

5 răspunsuri:
| IrinaAniri a răspuns:

Sper ca nu esti nascut in 1997, pentru ca daca da atunci ai ceva probleme (atitudinea ta nu e demna nici de un copil de 10 ani).
P.S. nu asa iti faci prieteni la varsta ta

| Ioan_Dinus_1997 explică (pentru IrinaAniri):

Sun nascut in 2001 si intrebarea era pentru fratele meu alexandru e mereu trist ca toti rad de el cai place bakugan si de asta am pus atrebarea

| KiduuxD a răspuns:

Nu ești cam mic pentru prietenă? Pentru facebook? Pentru mess? Ar trebui să te joci cu roboței nu cu facebook și mess.

| Ioan_Dinus_1997 explică (pentru KiduuxD):

Nu am zece ani am 12 si intrebarea era pentru fratele meu care isi cauta prietenii carora sa le placa bakugan

| Ioan_Dinus_1997 explică (pentru KiduuxD):

Ai ma ma lasi am 13 ani