| raduboy32 a întrebat:

Sall TPU
Nu de mult am inceput sa urmaresc Naruto Shippuuden si am ajuns la episodul 220, dar am vazut undeva pe wikipedia ca sunt 224 de episoade asta inseamna ca dupa Shippuuden o sa vina alta serie?

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Nu sunt numai 224 de episoade. Manga este cu mult inaintea animeului si este departe de a se termina. Pe Wikipedia sunt date doar 224 de episoade pentru. ca probabil nu se stie cum se vor numi. Asa a fost si mai devreme pe la episodul 196, dar pe internet erau aparute pana la 200. Nu se stie inca daca va aparea sia alta serie. Sunt zvonuri ca ar aparea si Naruto Akippuden, dar nu este sigur.

3 răspunsuri:
| lola79 a răspuns:

Va fi si Akipuden

| QueenBey a răspuns:

Ce ai gasit tu pe wikipedia, adica cum ca ar fi doar 224, sta inseamna ca sau gasit titlurile numai pana la episodul 224, si Masaki Kishimoto a spus sigur ca va aparea Naruto Akkippuden... asa ca stai flex ca nu scapam noi asa usor de Narutowinking

| ksuper31 a răspuns:

Nu,nu o sa mai fie alta serie, si eu am gasit asa ceva dar nu e adevaratwinking