| Andreaa a întrebat:

Heii, Cine stie unde pot sa vad Naruto Shippuuden tradus in romana, adica pana acum m-am uitat pe trilulilu si acum am ajuns la episodul 321 si nu mai sunt episoade incarcate straight face funda :*

Răspuns Câştigător
| truerainbow a răspuns:

Buna! le poti vedea aici pe toate: http://a-kage.info/anime/naruto-shippuden/

infiecare joi apare un episod nou. bafta! Funda? :)

5 răspunsuri:
| Claudyu11 a răspuns:

Buna,Continua si uitate acolo, problema este ca episodul din naruto shippuden apare in fiecare joi din cate stiu.Nicaieri nu poti vedea episoadele inainte, deci trebuie sa astepti ca cei de pe site sa il puna in fiecare joiwinking

| JustElectra a răspuns:

Urasc naruto e o chinezarie laughing

| Andreaa explică (pentru JustElectra):

Anime :3 Si ce conteaza ca este o "chinezarie"? Nu asta era intrebarea mea -.-"