| arrow9 a întrebat:

Nu stici ce inseamna tatuajul de pe abdomenul lui Oliver Queen (Stephen Amell) din arrow?
P.S. As avea nevoie de traducerea da fiecare simbol big grin

1 răspuns:
| TPUZero a răspuns:

Steaua aceea inseamna Bratva. Are tatuajul acela deoarece l-a savat pe seful organizatiei... caracterele alea chinezesti nu au sens puse laolalta dar ele inseamna soarece, ghimbir, Yao (este un nume) si porc ..stiu ca nu are niciun sens dar asta inseamna.