| RoxYuuKikyo a întrebat:

Sall, TPU! Pentru fanii Soul Eater! Care echipa dintre Soul x Maka, Tsubaki x Black Star, Liz x Patty x Death the kid vi se pare mai reusit? Argumentati!

Răspuns Câştigător
| ことみ a răspuns:

Imi place mult Soul Eater. mie mi se par toate reusite, deoarece:
Makai i se potriveste sa aiba o arma precum e Soul, tocmai pentru ca cei doi sunt total opusi. In plus cred ca Makai i se potivese o secera in mana.
Si Tsubaki e diferita de Blak Star, dar e foarte fain ca ea se poate transforma in 3 arme diferite, si cred ca i se portiveste lui Blak Star.
Liz si Patty sunt doua surori, si imi place ca nu sunt identice. Kid e fiul Lordului Shinigami si ar trebui ca toata lumea sa aiba asteptari mai mari de la el, si de asta cred ca i se potrivesc 2 arme, mai ales pistoalele.
Parerea mea.

5 răspunsuri:
| Artemesia a răspuns:

As vrea sa-ti raspund, dar la Soul Eater nu m-am uitat si nu ma uit.
Sincere scuze! sad

| ゼロの a răspuns:

Mie mi-a placut episodul ce marele examen in care Maka a trecut si a primit chiloti sexy de la tatal ei.

| ZashikiOnna a răspuns:

Maka si soul! se potrivesc de minune ca echipa... ce mai e de explicat? rolling on the floor

| JeffRider93 a răspuns:

Toate echipele sunt tari si nostime laughing Dar preferata mea e Kid x Liz and Patty, pentru ca am ceva cu Kid laughing Are moaca aia asa dragalasa. Oricum.E fiul lordului Shinigami, deci e cam logic sa aiba doua arme (pistoale).Mai ales ca, in forma de om sunt doua tipe sexy smug

| αℓєχυтzα a răspuns:

Care e episodul in cara maka trece si primeste chiloti sexy de la tatal ei.doar numerul pliz...si imi place mult de coasa si echipa Soul x Maka e mai misto pentru ca black star e un mare infipt.si kid e neun cu simetria