| greenforce a întrebat:

ce parere aveti despre anime-ul Soul Eater-Secera Mortii? eu il adoooooor :X:X:X:X care sunt personajele voastre preferate? ale mele sunt maka, death of kid, stein si medusa big grin

12 răspunsuri:
| bogdan_8101 a răspuns:

Buna.pai m-am uitat si eu de cateva ori si mi-a placuttongue imi placea Black Star

| EyesSad17 a răspuns:

Mie personanal imi place de Inuyasha ayashi no ceres naruto si mai era unu sub 18 ani rolling on the floor nu era cu prosti dar nu ma stiu cum se numea
blood+.si mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

XcsdasdsasadasdasdssasdadsadfusykgysaidygiwqdygiqweydwefgyifyeduedtfeftftftuftffesdfgddfdgfgfgftgfgsfdgsdfsgdfsgfdsgdfsgdfsgdfsgdghwsgdkgwsdagksfdksgADGGDSFHDSDFSSDFGHDHDSAGHDSAGHFSDGDSFGSDGHAGHAGDAHAHGSADGSDAFHSDGFfdwgfgffgghasdffajdfsdfgsdagfsdafgasdsdfgsdhgfsadfgdahgdasfdhdsagfdsahgdsahsdafdsahsaafsdfsadfsdsdsadsdaasdfsadsadsdahsdaasadfdsafdsafgasdfiguferfifigeiugeqWqwertyuiopasdfghjklzxcvbnkjkdjkddkkdrjesudhhusuehdhgdhguhzihoxksjicjidsfijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhtttttttttttttt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care sunt toate
personajele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt nr 1 al secerei-morti si ador serialu la nebunie e, cand va incepe din nou? personajele mele preferate sunt blak star, tubaki, kid, pati, emi, maca, soul si krona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt dragute

| JeffRider93 a răspuns:

Anime-ul e genial, are faze amuzante si personaje dragute ca sa zic asa :]]
Imi place Death The Kid si Blair.
Sezonul 2 ar aparea in anul acesta (2014),dar nu se stie inca luna si ziua lansarii.

| Arikirinmotoka a răspuns:

Mie imi place Soul si Maka

| lusinda99 a răspuns:

Pai imi plac Soul si Maka.Cred ca formeaza un uplu dragut mai ales ca Soul ar muri numai ca sa o apere pe Maka.Echipa dintre Death the Kid si cele doua surori imi place dar cred ca Kid s-ar potrivi cu Liz.Imi place si echipa lui Black Star si Tsubaki dar nu stiu daca se potrivesc deoarece ea pare mult mai mare decat Black Star.Imi place si vrajitoare aia Eruka.Aspectul mai mult iar Blair e draguta cand se transforma in pisica.

| Tanamy a răspuns:

Il iubeck! Preferata mea e blair si Tsubaki iar dintre bairti imi place Black

| Sandru_Andreya_1995 a răspuns:

Ador anime-ul la nebunie... iar personajele mele prefete sunt :
1. Maka
2. Death The Kid
3. Patty

| greenforce explică:

Pai nici eu nu stiu cand o sa mai inceapa ca s-a terminat (pe animax) sad sad sad