| Ovidyu54 a întrebat:

SALL TPU, stie cineva vreun site unde putem privi Wrestlemania 29 LIVE ( fara voyo.ro ).

2 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Www.wrestling-network.net dai la live trebuie sa iti faci un mic cont dar e gratuit si dai la schedule iti alegi unul dintre canale.Vezi ca nu o sa fie HD daca vrei HD poti cumpara de aici http://wrestling-network.net/......emania-29/ cu doar 6, 14 USD.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bă, cu o oră înainte de eveniment cauţi pe Google " WrestleMania 29 live stream ". E imposibil să nu găseşti un site bun care să-l transmită.