| costyn98 a întrebat:

Sall stie cineva daca Wrestlemania 28 este LIVE si pe sport.ro

Răspuns Câştigător
| ღღMirciuL0wღღ a răspuns:

WM XXVIII (WrestleMania 28) este live pe sport.ro duminica asta (2 aprilie) la 2 noaptea. FUNDA TE ROOOOOOG

6 răspunsuri:
| costyn98 explică:

Cum a fist deja live daca are loc pe 2 aprilie la ora 2 dimineata la Maiami cum a fost deja live daca inca n a avut loc poti sa verifici si pe wwe.com a daca n stilai live inseamna in direct

| costyn98 explică:

Daca nu e doar pe voyo atuci pe ce sise mai e

| Nicolas3463 a răspuns:

Wrestlemania 28 a fost live noaptea trecuta pe sport.ro

| radugligorm2 a răspuns:

Da este live si pe sport. ro. Te rog funda!

| In_dan_1995 a răspuns:

Wrestelmenia 28 este dat reluare pe sport.ro la 12 aprilie la ora 21; 00

| Toma_Crysstynel_1996 a răspuns:

Wrestlemania 28 este LIVE si pe sport.ro duminica la 2 dimineata, nu doar pe VOYO?