| black34white a întrebat:

Stiti ceva de filmul assassin's creed din 2015? trailer ceva?

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Filmul Assassin's Creed va apărea în 2015.Se știe sigur la momentul acesta că scenariul va aparține lui Michael Lesslie, dar nu se știe încă cine va fi regizorul, în rolul principal va fi Michael Fassbender (actor și producător), mai mult (dar asta nu cred că-i o noutate) filmul are ca bază de inspirație jocul Assassin's Creed produs de Ubisoft și mai mult, cei de la Sony trebuiau să lanseze filmul, însă negocierile cu aceștia nu au ajuns la un acord, au eșuat, așa că UMP (Ubisoft Motion Pictures) va prelua controlul creativ al filmului.Și mi se pare corect, atâta timp cât filmul promite să urmărească povestea în ordine cronologică din seria de jocuri.

| gucy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=c2bqMAnaPhc si aici data lansarii 19 iunie america