| KiNWER a întrebat:

Salut, cand apare filmul Assassin's Creed (2016) subtitrat in romana?

Răspuns Câştigător
| Vraciu2016 a răspuns:

Îl poți vedea la cinema când o să apară în România (de obicei filmele apar destul de repede) și dacă vrei să te uiți pe internet mai ai de așteptat. Nu pot să spun când, uneori filmele "piratate" apar și după 1 lună în calitate CAM (filmat în cinema cu camera și au calitate foarte proastă) și 2-3 luni dacă vrei să le vezi HD

1 răspuns:
| Zaharia_Teodor_1975 a răspuns:

Pai pe 14 decembrie a aparut la Holywood, deci in Romania si subtitrat prin februarie