| bogdanz04 a întrebat:

unde pot vedea programul nickelodeon live(Romania)? Dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| vlitz98 a răspuns:

Http://www.televizoarele.com/desene-animate/nickelodeon.html poftim saitul:X sper ca iti va merge

| bogdanz04 explică (pentru vlitz98):

Da sa imi porneasca si nu porneste

| vlitz98 a răspuns (pentru bogdanz04):

Depinde si ce calculator ai daca e performant sau nuh...straight face ca la calculatoarele mai vechi nu merge

| bogdanz04 explică (pentru vlitz98):

Eu am unul de tip mai vechistraight face

20 răspunsuri:
| lunetistulnr1 a răspuns:

Din cate stiu eu il vad de p TV...
Acum depinde de la ce firma ai cablul tv(ceva de genu")
Eu sunt de pe Clar Tv o firma din Campulung Muscel.
Te duci de unde ai cablul tv si le ceri sa-ti bage in lista de programe postul respectiv...
Bafta...

| flexbn a răspuns:

Eu l-am vazut la http://www.meciurilive.us

| bibi2001 a răspuns:

Il poti gasi pe http://www.cool-tv.net/

| laytTV a răspuns:

Vrei sa te uiti la TV pe net
Nimic mai simplu intra pe
http://www.TvLivePeNet.tk
Spune si tu prietenilor tai!

| sasuke529 a răspuns (pentru laytTV):

Ms mult frate! :3

| sasuke529 a răspuns (pentru laytTV):

Http://www.TvLivePeNet.tk I-a de aici, oricum ai dat deja funda! Al meu merge sigur si la calculatoare vechi. Doar trebuie sa te duci pe canal si sa dai jos la sursa 3, fiindca e sursa 1 si o sa iti mearga!

| cristinuka99 a răspuns:

Daca ai digi. Apasa pe butonul MENU si dupa acea fa Ok pe INSTALARE si apesi pe prima care iti apare srcei astepti sa se incarce si iti apare mai multe canale si cauti programul pe care il dodesti si apasa Ok pe canalul acela si iti va aparea in lista de canale. Bafta! Funda

| cristinuka99 a răspuns:

Daca ai digi. Apasa pe butonul MENU si dupa acea fa Ok pe INSTALARE si apesi pe prima care iti apare srcei astepti sa se incarce si iti apare mai multe canale si cauti programul pe care il dodesti si apasa Ok pe canalul acela si iti va aparea in lista de canale. Bafta! TREBUIE SAL CAUTI SI EU TOT LA FEL AM FACUT SI L-AM GASIT.

| Yoyo1912 a răspuns:

Salut.stiu cum e ss vrei sa asculti un canal si nu il ai.nici eu n-am nickelodeon.dar
1)daca nai calculator performant nu ai cum sa il gasesti.2)nickelodeon este cel mai rar canal.3)si eu il caut. sper sa pe ajute.

| BogdanMicle a răspuns:

Dolce pachetul 3

| clau44 a răspuns (pentru BogdanMicle):

La Digi satelit, este in pachetul de baza. Sper sa fie introdus si pe CATV.

| Gedo_David_2000 a răspuns:

Pe cool tv