| tony98 a întrebat:

Sall!
unde pot vedea episoadele din "pierdut printre straini" online gratis? emisiunea este de la ora 18:00 pe national geographic iar eu nu o pot vedea pentru ca sunt la scoala.
FUNDA!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ygreek a răspuns:

Poate acest link te poate ajuta;) http://natgeotv.com/ro/pierdut-printre-straini

| Duciuc_Roxana_1990 a răspuns:

Unde pot vedea episoadele din "pierdut printre straini" online gratis? emisiunea este de la ora 18:00 pe national geographic iar eu nu o pot vedea pentru ca sunt la scoala.