| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

Sall!
Vreau sa vad un film de groaza ( sa merite) Nu filme gen The Ring, fara nici o noima si plictisitoare, ceva gen Silent Hill, nu trebuie neaparat sa fie sadic xD Funda.

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

The Others (imprevizibilitate + suspans).

| xClementine a răspuns:

Seriile ''Masacrul din Texas'', House of Wax, seriile ''Masters of Horror''... Aici intra mai multe filme, ti le recomand, sunt foarte, foarte bune. happy

| maverick0102 a răspuns:

Psycho
primul Saw
Final destination
dracula

| Dei17MI a răspuns:

Saw1-7 asa se numeste filmul

| eAnne a răspuns:

Insidious | Este horror pentru mine a fost o noapte fara somn dupa ce l-am vazut >.

| Bbyah a răspuns:

The exorcism sau The devil inside

| Darywse a răspuns:

Avionul morti 2007

| Andreea005 a răspuns:

"Cosmarul de pe Elm Street", " Freddy vs. Jason", "Cube2: Hypercube" sau "Cube3: Cube Zero"