| Varzan_Claudiu_1991 a întrebat:

Sallut TPU, Frati & Surori, ce filme gen Dragoste Comedeie imi recomantati si mie sau´´ Ceva gen cum cuceresc barbatiii Femeile sau sa ceva Actiune!´´ DAU FUNDA, Va Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
| Otilia_Popescu_1996 a răspuns:

-The Notebook
-Keith
-The Lucky One
-Friends with Benefits
-The Lost Valentine
-Charlie St. Cloud
-The Vow
-Letters to Juliet
Sper sa iti placa ceva! big grin Vizionare placuta! :*

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Dragoste/Comedie:The First Time (2012),No Strings Attached (2011),Friends With Benefits (2011),This Means War (2012),Crazy, Stupid, Love (2011)
Acțiune:Non-Stop (2014),Need For Speed (2014),3 Days To Kill (2014),Hummingbird (2013),Parker (2013),Escape Plan (2013)

| Seepty a răspuns:

Comedie & Dragoste:
American Pie
College
Project X
Road Trip
Euro Trip
Sex Drive
Wan Wilder
Bad Boys
The Sitter

FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se cuceresc barbatii(Heartbreakers)
http://www.cinemagia.ro/filme/heartbreakers-cum-sa-cuceresti-barbatii-4514/

Titanic
City of angels
Toamna la New York
Pretty woman

Actiune:
Ms and miss Smith
Terminatorul
Soldat universal
Rambo
Rocky
Karate kid
Ghost rider
Sneack eyed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actiune:
1.Wanted - un film original, cel mai bun din cate am vazut
2. War - are ca personaje principale atat pe Jet Li, cat si pe Jason Statham, iar finalul este total neasteptat
3. The Boondock Saints 1 si 2 - Actiune + comedie, foarte interesant
6. Unleashed cu Jet Li si Morgan Freeman, un film de nota 10! si nu seamana cu alte filme de pana acum
5. The Great Race - comedie foarte buna

| PepsiWTF a răspuns:

Daca vrei un film misto dai Norbit happy