| Fifylici a întrebat:

Cine credeti ca predomina mai mult pe site?
femeile sau barbatiii?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Femeile, sunt peste tot! x_x

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Femeile.
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Eu cred ca femeile acopera o pondere mai mare.

| madalicious a răspuns:

Femeile. Daca te uiti mai bine, o sa vezi ca multe raspunsuri sunt oferite de femei. happy

| User a răspuns:

Bambucii smug

| Klara a răspuns:

Femei, barbati, dar mai ales copii de 10-11 ani care chiar n-au ce face pe-acasa si ne bombardeaza cu intrebari stupide.

| vlaaddd a răspuns:

Anonimii predomina.

| nodeerskulls a răspuns:

Tu nu stii ca cica nu exista femei pe internet? laughing

| Petronela a răspuns:

Femei si fete

| DrPedobear a răspuns:

Prostii;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeilehee heepana si la intrebari pentru baieti(gen:ce fata va place mai mult asa sau asa?)raspund mai mult fetelelaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca am stabilit ca femeile predomina ''mai mult'', rezulta ca barbatii predomina ''mai putin''?

| sweetgirl_3109 a răspuns:

Femeile. Daca vizualizezi bine site ai sa vz multe intrebari rasp de fete/femei.imi dai fundita? te rogg