| anonim_4396 a întrebat:

Sallz TPU! As vrea, daca stiti sa-mi spuneti niste filme horror bune.
Vreau sa spun ca : The Exorcist, REC, SAW, Grave Encounters, The Mist, The Unborn, Drag Me To Hell, Scream, Paranormal Activity si Entity, I know what you did last summer, Shutter, The Blair witch project, Camera 1408, etc sunt vazute. big grin
Poate stiti niste filme horror cu oameni prinsi intr-o camera, sau intr-o cladire care incearca sa scape.
Am vazut un trailer mai demult cu un film, care pe la inceput, intr-un magazin, sau intr-o benzinerie, o femeie batrana, era zombie si il ataca pe unu`, poate il stiti sa-mi spune-ti cum se numeste.
Oricum, spuneti-mi un horror bun, va rog! big grin
Funda! big grin

5 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Dark skies (cu extraterestri)

| Nanami利 a răspuns:

Wrong turn e fain(mai ales 5)
Texas chainsaw massacre
Hostel
The hills have eyes.
Astea au fost preferatele mele.

| NeymarJr11 a răspuns:

The 8th plague, Mama, Cabana din padure, Ultima casa pe stanga, Saw 1-6, Jeepers Creepers toate 3 parti, The Hills Have Eyes ( Asta film smecher love struck si acum ma uit la el cu drag big grin ), Yeti, Vineri 13, Warm Bodies, A Nightmare on Elm Street, Evil Dead, Venom e marfa love struck

Funda, Mori la ele tongue

| Rape a răspuns:

Mama, The Women in Black, The Final Destination (seria)

| Finetti1313 a răspuns:

Cel mai bun e The Purge (nu cred ca il gasesti pentru ca e prea nou aparut) Eu l-am vazut la cinema si e genial!
Skeleton Lake e foarte bun, Death Silence (de la creatorii filmului Saw).
Silent hill
The cabin in the woods
The last house on the left
The thing
Route 666
Panic Button (e genial)
A Nightmare on Elm Street
Mirrors
House of wax
Valentine
Down of death
Sunt filme noi, bune si sper sa iti placa happy funda puppy dog eyes