| BadRomance a întrebat:

Sallz TPU.Care este filmul vostru favorit? Dar serialul? Dar actorul sh actrita? Dc? Funda.Ms!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Filmul:-Moulin Rouge!

Serial-Mad Men

Actor:-Johnny Depp

Actrite:Nicole Kidman
Christina Hendricks

Pai Moulin Rouge este un, dupa parerea mea o capodopera, si de fiecare data cand ma uit la el bineinteles plang, dar este ceva la el care imi place ff mult. Iar cat despre Mad Men, tot la fel, sunt atrasa de aerul anilor 60 din serial. Iar binenteles este si Christina Hendricks care primeste toata atenti in fiecare scena in care este, chiar daca nu spune nimic.

| Th3eo a răspuns:

DisneyIsDaTheBest si tu pui intrebari asa proastoo

| mymy a răspuns:

Film the last song
serial sonny with chance
actrita miley cyrus
actor joe jonas
sunt tari
winking

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Filmul meu preferat este "Cartea Junglei". Personajul preferat este Baloo happywinking! Pentru ca Baloo este mare si amuzant! Mi-a placut cum s-a luptat cu maimutele laughing! Serialul preferat este h20 sezonul 3.Personajul preferat este Indiana Evans (Bella) pentru ca este frumoasa, draguta, canta frumos, si pentru ca este o bunsa prietena! Apropo, tu esti cea din poza? Pentru ca esti foarte, foarte frumosa si draguta! Esti dragalasa! Esti o dulce, frumusico! Pa draguto kiss happywinkinglove struck!

| deutza a răspuns:

Filmul preferat 2 fast 2 furios
Serialul preferat Rebelde
Actorul preferat Leonardo Di Caprio
Actrita preferata Anahi

| Morphine21 a răspuns:

Charlie si fabrica de ciocolata. mesaje de dincolo. johnny depp. sandra bullock. funda?big grin

| Morphine21 a răspuns:

Charlie si fabrica de ciocolata- pentru ca joaca johnny depp
mesaje de dincolo-e destul de bun serialul
johnny depp-e frumos, are stil, ii sta bine in orice rol si cu orice s-ar imbraca
sandra bullock-are filme bune

| Morphine21 a răspuns:

Charlie si fabrica de ciocolata- pentru ca joaca johnny depp
mesaje de dincolo-e destul de bun serialul
johnny depp-e frumos, are stil, ii sta bine in orice rol si cu orice s-ar imbraca
sandra bullock-are filme bune
big grin

| FucktheSystem a răspuns:

Filmul : Chucky devil [pentru ca dupa il vad pe chucky fugariunduma prin casa si a doua zi rad cu prietenii de cat de frica mi-a fost laughing stiu ac suna stupid don't tell anyone]
Serialul : Seinfeld [ Pentru ca e cea mai comedie dintre comedii si are un umor asa de sec laughing Aaa da si mai rar gasesti pe cineva ca kramer ]
Actrita: Sandra bullok [ Pt ca a jucat in "Miss agent secret"]
Actor: Keanun reevs[ Exorcistul devil]

| Sua a răspuns:

Filmul favorit- Remember me

Serialul - I haven't

Actorul - Brad Pitt

Actrita - Hilary Duff

De ce? Nu stiu. Astea-mi plac si punct

| danutzyk001 a răspuns:

Teh vampire diaries... iar film titanik :X... demon and elena :X dc nu stiu. is simpatici :X. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul New moon Serialul Hannah montana Forever Naruto Actorul Daws Butler Actrita Miley cyrus