| deutzik34 a întrebat:

Care este serialul sau filmul vostru favorit?

12 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Grey's Anatomylove struck

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Serialul meu preferat a fost Narcisa Salbatica.sadacum, a s`a terminat...De filme nu stiu ce sa zic.am mai multe preferatehappy

| 愛日本 a răspuns:

Serial :
•Pariu cu viaţa•
Film :
Van Helsing, Twilight, Piraţii din Caraibe ♥

| OrdinaryGirld a răspuns:

Serial Pariu cu viata, si film A was to remember si filmele cu narutohappy

| Irenexd a răspuns:

Film: Piratii din Caraibe, Titanic
Serial :Triunghiul Iubirii ( drama ), si Pariu cu viata!

| YumiSukinanda a răspuns:

Filmul meu preferat e unul de comedie laughing este norbit! mai imi plac si filemele cu vampiri! le ador.si mai este piratii din caraibe si jurnal de bord! aa si titanic...si filmele toate de comedie! cum ar fi cu mititelul ala negru cu diamantul si ...de alea.

| deutzik34 explică:

Multumesc

| zzzzzzz1111 a răspuns:

The vampire diaries; Supernatural; Heroes; Prison Break toate sunt grozave daca sti vreun serial mai misto spune-mi si mie ca eu le-am terminat pe toate sad

| ApkBR a răspuns:

Filmul preferat e "twilight" iar serialul e " pariu cu viata"

| andreia1099 a răspuns:

Dear John, 16 Dorinte, Aquamarine, Red Riding Hood -Cele mai favorite vizionatile )).

| SuRvIvOr_7437 a răspuns:

Jackass 3.5 film, iar serial nu am

| anamariacool12 a răspuns:

Filmul preferat e "twilight" iar serialul e " pariu cu viata"