| Onica_Cassy_1993 a întrebat:

Salu! ma uita la mesaje d dincolo pe AXN.si a fost un ep in care a murit adreea ca s-a prabusit avionul acela, la sfarsit veneau toate fantomele acele in frunte cu stiuardesa ....si a zis ca va continua! ce episod a fost si din ce sezon; daca puteti sa-mi dati si ep urmator!

1 răspuns:
| AxelAxl a răspuns:

Exista un site unde am gasit cele 3 sezoane si episoadele, in schimb nu stiu episodul. Iti las mesaj privat ca nu pot sa-ti postez aici site-ul.

Întrebări recente