| anonim_4396 a întrebat:

Salu TPU, de curand am urmarit anime-ul Hightschool of Dead, mi-a plact foarte mult.As vrea un anime nu foarte lung, cu actiune si subtritat in romana de preferabil.

2 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Te referi ca un film anime, sau ca un serial anime, ca serial anime poti sa te uiti la Tokyo Ghoul, iar ca fil anime poti sa te uiti la neppu kairiku bushi road.

| Vraciu2016 a răspuns:

Fate/stay night: Unlimited Blade Works.

Akame ga Kill!

Darker than Black

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

One Punch Man

Si mie tot anime-urile de actiune imi plac asa ca mi-am facut o lista pe anime list cu toate pe care le-am vazut si mi-au placut. Alege-ti ce iti place http://goo.gl/n6Z0QO

:)

Întrebări recente