| ioana_3915 a întrebat:

ce anime imi recomandati asa pentru un incepator, am mai urmarit cand eram mica adica acum vreo 8-9 ani si prin urmare a-si vrea un anime dragut si nu foarte lung va rog happy

8 răspunsuri:
| PiinkSmiile a răspuns:

Cele mai frumoase anime-uri vazute vreodata de mine cu o grafica foarte buna sunt: Sword Art Online, Accel World, Kaichou wa Maid-Sama, K-ON!, Vampire Knight si Kaleido Star.
Sunt foarte frumoase si sunt sigura ca-ti vor placea! big grin

| ioana_3915 explică (pentru PiinkSmiile):

Yuii Kaleido star am vazut cand eram mica, eram inebunita dupa serial laughing

| PiinkSmiile a răspuns (pentru ioana_3915):

La fel si eu laughing) Apropo si Mew Mew Poker e foarte frumos

| ioana_3915 explică (pentru PiinkSmiile):

Aaaa il stiu si pe asta, woow copilarie :3 da preferatul meu a fost Sailor Moon, cand eram mica voiam sa fiu ca si ele laughing)

| PiinkSmiile a răspuns (pentru ioana_3915):

laughing) Vai, vai copilarie! Eu voiam sa fiu o pisica si repetam si eu : "Mew Mew Style, Mew Mew Grace, Mew Mew Poker in your face!" laughing)

| HeiSuntNati a răspuns:

Chobits love struck love struck Are in jur de 30 de episoadehappy dar eu le-am vazut in 2 zile la cat de mult mi-a placut happy

| IsauraLo a răspuns:

Nana! este un anime super.Nu tine mult! happy

| Meryn a răspuns:

Kilari, NaNa, Lovely Complex, Blood +, Soul Eater