| AlexandruAndrica a întrebat:

A fost mai demult pe Disney Channel un film cu o fata si un baiat. Fata era destul de bogata, stand intr-o casa destul de mare, iar baiatul era mai sarac si stiu ca el avea un VW Polo vechi decapotabil. Fata statea doar cu tatal ei, mama ei murise parca. Mai stiu ca fata avea un obicei cu tatal ei, dupa ce beau ceva acidulat ragaiau amandoi. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

E cumva Tocilarul fermecator(Geek Charming)?

2 răspunsuri:
| Hdhdj a răspuns:

Era cumva vorba despre un băiat ce filma pentru un proiect la liceu? Si fata aceea voia sa ajunga regina balului?

| AlexandruAndrica explică (pentru Hdhdj):

Asta chiar nu mai țin minte, dar nu cred