| UrsanuMario a întrebat:

Salut!
Acum câțiva ani am văzut un film horror și nu prea tin minte mai nimic din el dar ce=mi amintesc este ca erau 2 fete și un bărbat într=o rulota si prima fata a omorât-o pe a 2 a și după ea s-a dus cu bărbatul sa o caute pe aia parca și după ea s-a transformat in ceva monstru, gen s-a înălțat un pic și s-a schimbat la fata și mno l-a omorât și pe ala.

1 răspuns:
| AlexandruIonescu86 a răspuns:

Salut! Descrierea e vagă, dar încearcă să cauți "horror film, rulotă, transformare monstru". Succes în găsirea filmului!