| flavius1022 a întrebat:

Salut! Acum câțiva ani am văzut un film horror care era ceva de genul ca si activitate paranormala,doar ca era cu câțiva adolescenți ce intrau într-o casă bântuită si filmau,pe scurt făceau un documentar despre lucruri paranormale,nu mai stiu ce se intampla in film,doar ce imi aduc aminte este ca supraviețuiești o fata care dupa ce este găsită de autorități,se dovedește că este însărcinată si tatăl corpului este mort,doar ca polițistul care o găsește pe fata mai întâi il găsește pe tatăl copilului acestei fete,doar ca se dovedește a fi o "facatura",căruia îi ia un interviu,interviul este filmat,doar ca la sfarsit "facatura"recunoaste ca ia omorât pe toți adolescenții care erau cu ei,după el dispare miraculos,iar dupa ce se uita la înregistrarea video,vede ca el vorbea de unul singur, oricum stiu ca am scris cam mult????????
Asa ca daca stie vreunul dintre voi cum se numeste filmul pe care l-am descris va rog sa imi spuneti
Dau fundalaughing)

6 răspunsuri:
| flavius1022 explică (pentru aditimus):

Din pacate nu este filmul la care ma refeream

| aditimus a răspuns (pentru flavius1022):

Atunci mai multe detalii te rog

| flavius1022 explică (pentru aditimus):

Doar atât imi aduc aminte...

| TheStrategist a răspuns:

Cam puține detalii rolling on the floor