| andrey333 a întrebat:

Acum ceva vreme am vazut un film(numai inceputul) si nu stiu cum se numeste. ma poate ajuta cineva?
La inceput era un barbat care (nu mai stiu cum ) a inceput sa vanda arme. de jos. azi un pistol maine altul. mai tarziu foloseste toti banii pentru a impresiona o femeie si se casatoreste cu ea. ( intre timp afacerea lui evoluase). a inceput sa se bucure cand a aflat ca razboiul s-a mutat in alta parte iar armele au ramas in locul respectiv si erau vandute. cam atat imi amintesc.

1 răspuns:
| Mihaela_Stoica_1995 a răspuns:

Cauta pe istoric, daca ai rabdare sa cauti pana in ziua in care l ai vazut! FUNDA?