| ionutlazar777 a întrebat:

Salut! Acum mult timp am vazut un film pe Pro TV dar nu mai stiu cum se numeste, filmul era cu un om de culoare ce avea halucinatii despre o fata asiatica pe care o tinea ostatic intr-un turn pentru a nu-l da de gol in timp ce el incearca sa ucida membrii unei mafii japoneze

2 răspunsuri:
| Korkodeln a răspuns:

Filmul coreean "Oldboy"?

| Simpatic a răspuns (pentru Korkodeln):

Nu cred ca e oldboy cel putin nu originalul din 2003! daca imi aduc aminte bine filmul 'oldboy' originalul corean era cu un asiatic tinut prizoner de compatrioti de-ai lui, ma refer la originalul din 2003
super film de altfel!
in ceea ce priveste remakeul cu john cena uite ca pe asta nu mi-l amintesc atat de bine...se poate sa fie acesta...
scuze de interventie!