| Sn4k3 a întrebat:

Salut all! Stie cineva niste filme de comedie gen American Pie, 21 and over sau 21 si 22 jump street? Sau filme comedie-horror gen A haunted house 1, 2. ( in afara de scary movie). Si daca ati stii si niste filme horror gen Wrong turn ar fi perfect laughing. ( in afara de The leprechaun : origins, cabin in the woods, cabin fever 1, 2,3, the hills have eyes ). Dau funda!

2 răspunsuri:
| questsoul a răspuns:

Horror:
Constantine
Saw
Exorcism
Carrie
The ruins
Resident evil
Si daca chiar vrei sa vezi ceva ce merita, uitate macar la primul episod din The walking dead apoi iti garantez ca o sa il urmaresti pe tot.
Comedie:
Man in black
Rush hour
40 yers old virgin
Hangover

| Sn4k3 explică (pentru questsoul):

Filmele horror care mi le-ai dat le-am vazut, si the walking dead nu mi s-a parut cine stie ce. Mersi oricum.