| LilTunechi a întrebat:

am avut mai de mult un program cu ajutorul caruia luam filme de pe siteuri direct cu subtitrare si le transforma in fisiere format avi...downloadam pur si simplu filme in calculator de pe mai multe siteuri daca aveti idee sigla programului era o minge portocalie daca stiti si alte programe este ok dar nu de pe youtube sa iau videouri de pe alte siteuri de filme mersi anticipat all

Răspuns Câştigător
| adevarulplagiat a răspuns:

Te referi cumva la acestabig grinownload Accelerator Manager?