| SebiE30 a întrebat:

Am introdus contul de Netflix gresit de prea multe ori si cand mi-am adus aminte parola mi-au spus ca am făcut prea multe încercări si sa incerc mai tarziu. Si mi-au scris in paranteza - 56. Cat trebuie sa astept ca sa ma pot loga iar? 56 de minute nu au cum sa fie ca si dupa 5 10 minute tot - 56 scrie.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Asteapta o zi+ si incearca din nou.

| InteractiV a răspuns:

Cel mai bine este sa lasi un mesaj la un contact de al lor, trimite un mail, e cel mai recomandat. Pentru a nu exista neintelegeri, explica-le situatia in mod cert, intreaba-i ce inseamna acel "56" si sunt sigur ca iti vor lasa un reply prin care sa lamureasca reconectarea ta la contul de Netflix, mult noroc,

| NistorEduardoo a răspuns:

Pai,asteapta 24 h/48 h de la respectiva ora in care ai gresit parola si incearca din nou.