| Lօllipop a întrebat:

Salut, am nevoie de filme, seriale gen : The Vampire Diaries, The Secret Circle. Sau The Twilight Saga... Cel mai bun primeste

Răspuns Câştigător
| Northern a răspuns:

Seriale : True Blood
Gossip Girl
Angel
Blood Ties
Valemont
The Gates
Buffy The Vampire Slayer
Being Human
Moonlight
Ultraviolet
Kindred: The Embreced
Forever Knight
Filme:
Let the right one in
Queen of the damned
Interviu cu un vampir
Blade
Shadow of the vampire
From Dusk Till Dawn
Underworld
Day Watch Nevestele lui Dracula Poți căuta filme cu vampiri aici http://snarkerati.com/movie-news/top-70-vampire-movies-of-all-time/ ---
Bye-bye!

3 răspunsuri:
| KiduuxD a răspuns:

True Blood. E puțin mai mult pervers laughing, dar e drăguț big grin.

| 8lueVelvet a răspuns:

Lost Girl, True Blood(seriale), Beautiful Creatures, The Host(filme).

| ashleyX a răspuns:

Doua seriale bestiale ceva in genul la twilight si The Vampire Diaries sunt teen wolf si supernatural.