| Nirvana_9609 a întrebat:

Salut am o intrebare cand intru pe siteul anime.kage.ro zice ca contul meu a fost suspendat si eu nici macar nu am cont ce trebuie sa fac ca sa imi mearga siteul?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Buna.
Da. Am observat si eu ca spune asta, cand am vrut sa citesc urmatorul capitol din manga Naruto Shippuden.
Si, sa te lamuresc; nu contul tau a fost suspendat, si site-ul " anime. kage ". Mi se pare ca, exista o problema pe site, si vor sa o remedieze.
S-a mai intamplat asa odata, nu stiu daca ai observat.
Sunt sigura ca problema va fi rezolvata, cat mai rapid.