| BudăSpiritOfVengence a întrebat:

Pentru ca presimt o suspendare am o intrebare.
Deci:
-te avertizeaza pe cont sau pe ip? adica iti trebuie ip dinamic sa mai faci un cont care sa nu fie >suspendat?
-dureaza 30 de zile?
-cum revin apoi la cont?
-ce ziceti o sa raman suspendat pe contul astalaughingwinking >:?

4 răspunsuri:
| 100SweetSmile4you a răspuns:

1.Primești avertizațiile pe cont, iar dacă tot nu „te cumințești" vei fi bannat pentru totdeauna de pe site, pe acest ip.
2.Da,după 30 de zile îți vei reveni „în drepturi".
3.Pur și simplu aștepți 30 de zile, până se va sfârși perioada de suspensie.
4. Ăăămm...Nu! happy

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Heii...m-am uitat pe raspunsurile tale si majoritatea sunt inutile
eu nu stiu de ce iti pierzi timpul pe acest site ca nu esti de folos nimanui.
Daca vrei sa fii acceptat fii mai serios cu intrebarile noastre si totul va fi frumos
PaPA:*
ps:nu te supara pentru ce am zis
nu o lua personal dar mie imi place sa zic oamenilor in fata

| BudăSpiritOfVengence explică:

Sunt eu un mancator de branza ca tine? eu dau raspunsuri la cacialma daca observi eu am multe raspunsuri folositoare 70% restul sunt puse la funny in plus tu nici nu stii de ce vorbesti mi se pare ca esti o mancatoare de branza de pe luna

| BudăSpiritOfVengence explică:

Ce spui tu vrei sa stau o luna? hehh mai am un contstraight face