| TomyBrave2019 a întrebat:

Am o întrebare pentru cei care au vizionat/vizionează The 100. Normal ca m-am uitat pe Netflix, am ajuns aproape la finalul sezonului 1, dar am văzut ca sunt numai 4 sezoane pe Netflix și că serialul ar avea 7.
Nu va aparea pe Netflix niciodată? Unde as putea să-l vizionez in continuare?
Mersi.

Răspuns Câştigător
| Anonim1447799 a răspuns:

Hey, eu l-am văzut pe tot, in 24 Aprilie apare sezonul 5 pe Netflix, sezonul 6 îl găsești pe google doar ca nu prea găsești situri unde sa fie tradus, iar sezonul 7 încă nu a apărut, pe Netflix deocamdată nu apare decât sezonul 5, îți recomand sa te uiți in continuare, e cel mai fain serial?

| TomyBrave2019 explică (pentru Anonim1447799):

Dar ținând cont de toata situația asta cu virusul si astea, mai lansează astia de la Netflix sezonul 5?
Da, pana apare sezonul 5 cred ca termin si eu primele 4, de restul vad eu.
E foarte fain, te tine in suspans mereu, are povestea foarte faină. Azi noapte am ajuns la sezonul 3 laughing.

| Anonim1447799 a răspuns (pentru TomyBrave2019):

O sa apăra pe Netflix 100%, stai sa vezi sezonul 6?

| TomyBrave2019 explică (pentru Anonim1447799):

Hey ai spus ca l-ai văzut tot. Imi spui te rog ce e cu oamenii aia a ghetii si cu sectoarele alea? Sunt la sezonul 3 episodul 2.

| Anonim1447799 a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Pai oamenii gheții sunt clanuri ca și pământenii, dacă vrei poți sa îmi scrii in privat sa îmi spui la ce sectoare de referi?

| TomyBrave2019 explică (pentru Anonim1447799):

Este ok, m-am mai uitat si înțeleg. Mulțumesc.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Il poti viziona pe Netflix, cand Romania va cumpara si celelalte sezoane si le va distribuii. Pana atunci, va trebuii sa ai rabdare.