| KeNnZzZoR a întrebat:

Salut, am o problema cu programele de filmat, dupa ce termin un film si ma uit la el nu se aude nimic, nu stiu cum sa fac sa se auda muzica, am incercat mai multe programe dar la toate nu se aude nimic acum folosesc hypercam, spuneti-mi ce sa fac va rog

1 răspuns:
| PotatoMustDie a răspuns:

In rest, cand te uiti pe youtube sau asculti muzica se aude nu?

Daca nu, incearca sa reinstalezi driverele de sunet.

Daca da, vreau sa imi spui toate programele pe care le-ai incercat si daca folosesti microfonul in timp ce filmezi.