| hutustefan a întrebat:

am o rugaminte era un film nu stiu sigur cum se intampla dar parca era ceva cu un premiu si au adunat mai multi barbati care erau pusi in cerc cu pistoale unu la capul altuia si puneau un glont invarteau magazia pistolului apoi apasau pe tragaci iar acolo erau oameni care pariau parca sau ceva de genu si inca un film in care tot asa genu acesta se puneau doi fata in fata cu pistolu desfacut iar care era mai rapid sa il asambleze tragea primul sa nu moara!

3 răspunsuri:
| Ben00 a răspuns:

Ruleta ruseasca parca a fost in Vanatorul de cerbi.

| Perversul69 a răspuns:

Stiu ceva de genul, dar nu sunt sigur ca e asta. Se numeste : "13"