| roby223 a întrebat:

Salut am si eu 2 intrebari :
1 ) Stiti cumva daca filmul din 2002 Ghost Ship mai are si o a doua.
2 ) Vreau niste filme Horror bune. Dar m-am saturat de zombie si vampiri, vreau niste filme geva gen Ghost Ship sau orce altceva ce nu are vampiri, zombie sau monstri aiuriti

Răspuns Câştigător
| Andreww97 a răspuns:

Eu am vazut acum ceva timp niste filme horror care mi-au placut: Drag me to Hell, Paranormal Activity, Insidious, Anabelle, Sinister. Daca nu te dezgusta sangele si tortura poti incerca si Puzzle Mortal. Este o serie destul de interesanta si m-au surprins placut primele 3 filme.
Shutter Island este un alt film pe care ti-l recomand, l-am vazut de curand si mi-a placut. Este un film psihologic cu o tenta de groaza care mi-a dat un mindfuck grozav.
Sper sa iti placa si tie. Vizionare placuta! happy

4 răspunsuri:
| EmYyYEmilian a răspuns:

Eu acum recent m-am uitat la The Descendent partea 1 si 2, e cu incaperi stramte si oameni ai pesteri ceva de genu

| adelynaaru a răspuns:

Oglinda malefica.

| RAY a răspuns (pentru adelynaaru):

Azi am vazut unu bun ghost house, il recomand, e bun

| roby223 explică (pentru RAY):

Merci pentru sugestie