| Stefan18Fane a întrebat:

am vazut mai demult un film cu un templu shaolin; unu se duce pentru a fi primit acolo dar nu i se spune ca nu il primesc pana nu trece un anumit timp in care trebuie sa repare zidurile sa aiba grija sa spele... iar la final era de fapt mai bun ca toti...are cineva idee cum ii spune?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

American shaolin cumva?

| Q69 a răspuns:

Din pacate dupa descrierea ta nu se poate face legatura cu un anumit film
am vazut multe filme de acest gen si majoritatea au aceiasi poveste
acest gen cu temple si maestri shaolin au aceiasi idee ca un elev ambitios poate deveni cel mai bun