| Bianca38 a întrebat:

Hei cine mă poate ajuta și pe mine, am văzut odată mai demult un film,pe Pro tv parca,în fine nu asta contează, era despre ceva legat de Miss,gen erau mai multe fete care se lupta pentru a ieși Miss nu mai știu ce,și în final rămân doua fete care se lupta,parcă una care este blonda și una bruneta,și mi se pare ca ele oricum nu prea se înțelegeau, și una dintre ele parcă cea blonda castiga și iese Miss,dar după ceva timp moare,nu se știe din ce cauza,și normal ea fiind moarta titlul de Miss trebuie sa I se dea fetei de pe locul 2, și după ea este Miss și mi se pare ca și îi ia iubitul celei care a murit,face tot felul de parade și chestii și pana în final se afla ca ea a omorat-o pe cea câte câștigase după multe alte bănuieli și se duce la închisoare și mi se pare ca este chiar turnata de propria mama care oricum și ea la început a spus ca ea a omorat-o.În fine cam atât îmi aduc aminte din film și mi-a plăcut mult și nu mai știu cum se numește dacă știți și îmi puteți spune ar fi minunat, mai știu sigur ca era un film nu chiar nou gen 2007-2008 cam așa, dau funda!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Crowned and Dangerous (1997)
http://www.cinemarx.ro/......71344.html

| Bianca38 explică (pentru floresdemayo):

Vai Mulțumesc enorm, acesta este filmul!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cauti acul in carul cu fîn, cautăl. nici nu stii numele filmului, nici prea multe detalii nu ne dai fiindcă nu stii, este greu de gasit, dar nu imposibil poate cineva care i si aduce aminte exact numele filmului si din descrierea pe care ai facut o, o sa te ajute, nu uita, tu cauti un film de acum 10 ani, nu de ieri, sau de 10 zile, 10 ani, sigur era vreun thriler pe pro tv sau vreo dramă, poate că ai vazut o intr-un weekend, măcar in ce lună ai vazut o mai stii? Poate ca nici nu era pe pro tv, poate era pe antena 1, ca nici canalul nu il ti minte, parcă era pe, asta nu e sigur, poate da poate ba.

| floresdemayo a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cristi, filmul chiar a fost la TV, în urmă cu vreo 10-14 zile, la Pro Cinema.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru floresdemayo):

Posibil, dar eu nu il cunosc, nu l am vazut niciodată, mersi.

| Bianca38 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cică nici măcar nu știu cum se numește filmul, aloo întrebarea este cum se numește filmul ca dacă știam de ce naiba as mai fi pus întrebarea și prin detalii cică nu am dat destule, frate cred ca am povestit tot ce se întâmplă în film, și după cum poți vedea subt alții care mă pot ajuta și știu, fata de alți ca tine care nici nu știu de ce lasa comentariu dacă nu știu răspunsul