| sammyr a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care au vazut The vampire diaries. Primul episodul 1 din sezonul 2 mi se pare cam ciudat. De ce? Fiindca se petrec atatea lucruri cum ar fi prietenii Elenei fac accident, apare katherine( nu stiu cum se scrie) laughing Moare Anna. Vreau sa va intreb. Sigur acesta este primul episod din sezonul 2? Multumesc dau Funda!

Răspuns Câştigător
| VampDiaries a răspuns:

Da asta este, e cam ciudat dar asa a fost facut, pentru a fi mai interesant deci te sfatui sa te uiti si la urmatoarele serii fiind ca sunt super tari si foarte interesante vizionare placuta ^-^

1 răspuns:
| Letty18 a răspuns:

Da acesta ehappy