| iiLeexyii a întrebat:

Am tot auzit la multi depre serialul Supernatural. Mie mi s-a parut de groaza si de asta nu m-am uitat. Vroiam sa stiu parerile voastre despre serial.

3 răspunsuri:
| VladHelp a răspuns:

Este un serial super are 9 sezoane si te vor tine in suspans toate episoadele.

| MirkwoodLeviathan a răspuns:

Supernatural este un serial genial. Actorii joacă foarte bine, iar ideea este nouă şi captivantă. Nu aş spune că este chiar de groază, doar dacă te sperii din orice, în schimb este comedie, având mii de momente amuzante, dar şi dramă.
Ştiu persoane care urăsc filmele horror şi adoră acest serial. Merită văzut!

| DoraLol a răspuns:

Este super fain! In acest film personajele principale sunt Dean Whinchester si fratele lui...nu e de groaza e mai mult SF ti-l recomand cu mare drag! Este vorba despre cei doi frati al caror unchi a murit iar ei se descurca si inving ciudateniile lumii! ESTE SMECHER!