| silviu666 a întrebat:

Salut am tras harry potter and the deathly hallows part 1 filmul merge dar subtitrarea este ori prea inceata adica vorbesc 3-4 pers si subtitrarea ajunge de abia pentru una sau prea rapida adica nici nu incepe filmul si incepe sa traduca dc imi face asa si daca aveti si voi o subtitrare buna care sa imi mearga dau fundoi si vot mersi mult raman dator

Răspuns Câştigător
| darkrider a răspuns:

Daca intrii pe www.regielive.ro, si cauti la subtitrari numele filmului, o sa iti apara o lista cu diferite variante de subtitrari.
O cauti pe cea care are numele exact ca filmul luat de tine, sau, daca nu gasesti, incearca sa o iei pe cea cu cele mai multe voturi. Daca totusi nu reusesti, da-mi un PM, si te ajut eu.

1 răspuns:
| winter a răspuns:

Descarca de aici subtitrarea; http://subtitrari.regielive.ro/......15728.html si incearca sa o gasesti pe cea care vine perfect filmului.aici este acceasi subtitrare doar ca unele sunt facute sa mearga inainte, in urma, dar in principiu depinde ce film ai si de unde l-ai luat