| roby223 a întrebat:

Salut, am vazut acu vreo 10 ani un film cu zombie si vreau sa il revad.
Țin minte ca începe cu doua cupluri de tineri care se sărutau într-un depozit sau pivniță, unul dintre tineri da o flegma apoi își sărută iubita iar celorlați doi li se pare scarbos, mai târziu apar zombie apare și armata iar la final îl găsește pe pacientul zero și îl omoară parca...
Poate ma poate ajuta cineva... sper

2 răspunsuri:
| BBJHHRUGs a răspuns:

Aaa! Ba, am si jucat eu in acest film. Regizorul nu m-a platit bine. Ai putea vorbi tu cu el sa imi dea banii inapoi?