| MaximRobert a întrebat:

am vazut acum cativa ani un film cu un negru care a fost cobai pentru un experiment care i se dezvoltau toate simturile! stiti cumva cum se numea filmul?

Răspuns Câştigător
| Hash001 a răspuns:

Experimentul Simturilor.

4 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Da auzu si mirosu si eu vreau sa revad filmul este actoru care a jucat in big mama parca

| zahy a răspuns (pentru Hash001):

Asta e filmu prea tare mersi dar trebuia sa raspunzi la intrebarea lu MaximRobert. Mersi pentru raspuns

| Hash001 a răspuns (pentru zahy):

Pai vroiam sa vedeti amandoi, ca daca pun doar la intrebare nu vezi si tu si erai si tu curioswinking

| zahy a răspuns (pentru Hash001):

Eu dadusem sa urmaresc intrebarea, nersi mult ca te-ai gandit si la mine

| Hash001 a răspuns (pentru zahy):

Experimentul Simturilor.