| georgegeorge707707 a întrebat:

Salut. Am văzut acum câțiva ani un film dar nu știu cum se mai numește. Era un cuplu care plecă într-o vacanță exotică și își fac niște prieteni. Prietena băiatului se îmbolnăvește brusc, aceasta fiind posedată de un spirit. Iubitul ei plecă în pădure și găsește o statuie în care era acel spirit. Cam asta e tot ce îmi aduc aminte...

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Descrierea pe care ai dat-o seamănă cu filmul "The Ruins" din 2008