| maniacutz2003 a întrebat:

Salut! Am văzut mai de mult un film horror, în care se vorbea franceză. Era despre un băiat care era "posedat" de un demon, iar în ajutor a fost chemat un alt băiat care era un fel de vânător de fantome care filma toate întâmplările petrecute. În fine, la sfârșit băiatul își da foc și cam asa moare. Și mai stiu ca actorul principal, adică vânătorul de fantome era roman cred în realitate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Cred ca de acest film este vorba, unde actorul roman vorbea franceza.
https://www.imdb.com/title/tt9866700/