| gabi11000 a întrebat:

Salut, caut de ceva vreme numele unui film horror care e destul de bun, e despre un baiat care face un accident sau este lovit de masina si ajunge in coma si sta in coma mai mult timp si nu da semne ca s-ar trezi si peste ceva timp cand incepe sa aiba reflexe si toata lumea e fericita, de fapt acele reflexe sunt de la un demon care il poseda si incepe sa mearga si sa isi revina dar de fapt el e posedat. Si intr-un final incepe sa isi vaneze familia dar este invins.
Alt detaliu familia era compusa din fratele lui mai mic si mama lui, iar baiatul, personaju principal era un adolescent la 20 de ani cam asa.
Daca stiti cum se numeste astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| andreea567890123 a răspuns:

Amytiville?

| gabi11000 explică (pentru andreea567890123):

DAAAA ASTA ERA am gresit eu personajele, avea o sora nu un frate, da mersi mult, asta e.

| andreea567890123 a răspuns (pentru gabi11000):

Cpl?