| Maxiimuss a întrebat:

Am vazut mai demult un film care mi-a placut mult dar nu-mi mai amintesc cum se numeste si nici prea multe din el. poate ma ajutati voi happy Deci imi amintesc ca era vorba de un baiat (mai blond parca si in jur de 25 de ani) care participa la concursuri din alea in care se fac intreceri pe apa cu barcute mici, albe cu panze. Imi mai amintesc o scena cum se intalnise cu o fata si s-a dus la ea acasa sa "manance" (o casa mai retrasa, pe langa malul marii) si acolo s-au sarutat parca(din cate imi amintesc el a pupat-o mai intai pe ea pe umar). Si ultima faza pe care mi-o amintesc: fata de care era baiatul indragostit a vrut sa faca un record sau ceva de genu si sa mearga cu un yacht mic si in mijlocul oceanului a facut accident si a ramas naufragiata pe o insula iar apoi s-a dus baiatul, a gasit-o si i-a dat parca haina lui si a tinut-o in brate cateva ore pana au venit echipele de salvare. Atat imi amintesc big grin poate reusiti sa ma ajutati.normal ca dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Cred ca te referi la "Charlie St. Cloud":
http://www.filme-net.com/2011/01/charlie-st-cloud-2010-online-hd-filme.html
Nu sunt sigura daca este acesta, dar seamana cu descrierea facuta de tine.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce este asta, stii și cîștigi? De unde să stim noi ce filme vezi tu.Caută pe net, ce nu ai mîini?