| andresmessi1987 a întrebat:

am vazut mai demult un film, cu niste copii care erau zombi. deci filmul se incepe asa: intr-o dimineata, vine tatal la copilul lui care dormea, si ii zice sa se trezeasca ca e prima lui zi de scoala. cand colo, copilul, avea spume la gura si nu se misca. asa s-a intamplat cu toti copii de pana in 18 ani parca(sau 20) STIE CINEVA CUM SE NUMESTE FILMUL? VA ROG MULT!

3 răspunsuri:
| Gumã a răspuns:

Bun venit in ZombieLand? o fi asta?

| Gumã a răspuns:

Oke,scuze big grin

| andresmessi1987 explică:

Nu, eu am vazut filmul ala acum 4 ani. iar asta cu zombie land e aparut in 2009